Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do udziału w konferencji "Wspieranie innowacji w polityce spójności: wczoraj, dziś i jutro" - 21 stycznia 2019 roku w Warszawie

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza do wzięcia udziału w konferencji "Wspieranie innowacji w polityce spójności: wczoraj, dziś i jutro", która odbędzie się 21 stycznia 2019 roku w Centrum Nauki "Kopernik" w Warszawie.

Celem konferencji jest podsumowanie efektów realizacji polityki spójności w Polsce w zakresie innowacyjności, a także rozpoczęcie debaty na temat planów i możliwości finansowania innowacji na kolejną perspektywę finansową, tj. na lata 2021-27. Zaproszeni goście poszukają również odpowiedzi na pytanie, jaka jest rola innowacji w polskim społeczeństwie i gospodarce. Polscy innowatorzy zaprezentują swoje osiągnięcia (projekty zrealizowane dzięki dofinansowaniu z Funduszy Europejskich) oraz pomysły dotyczące jeszcze niewdrożonych rozwiązań. Do udziału w konferencji zaproszeni będą przedsiębiorcy, naukowcy, wynalazcy, popularyzatorzy nauki oraz przedstawiciele administracji publicznej.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy wypełnić i przesłać formularz rejestracyjny. Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na temat konferencji