Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Konferencja "Ocena obciążeń administracyjnych beneficjentów w trakcie cyklu trwania projektu w ramach wybranych krajowych i regionalnych programów operacyjnych perspektywy finansowej 2014-2020" - zamknięcie rejestracji

Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie konferencją jesteśmy zmuszeni zamknąć rejestrację. Osoby, które zarejestrowały się do 7. września 2018 r. do godziny 13:00 w najbliższych dniach otrzymają informacje odnośnie potwierdzenia możliwości udziału w konferencji drogą mailową. Jednocześnie informujemy, że wszystkie materiały konferencyjne zostaną udostępnione po konferencji na stronie www.ewaluacja.gov.pl. Za niedogodności przepraszamy. 

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju organizuje konferencję prezentującą wyniki ewaluacji "Ocena obciążeń administracyjnych beneficjentów w trakcie cyklu trwania projektu w ramach wybranych krajowych i regionalnych programów operacyjnych perspektywy finansowej 2014-2020".

Wydarzenie odbędzie się 19 września 2018 r., o godzinie 10.00 w Hotelu Novotel Centrum w Warszawie, przy ul. Marszałkowskiej 94.

Więcej informacji o wydarzeniu można znaleźć na poniższej stronie