Na zlecenie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Centrum Europejskich Studiów Regionalnych i Lokalnych Uniwersytetu Warszawskiego prowadzi II edycję bezpłatnych studiów podyplomowych skierowanych do pracowników administracji publicznej: instytucji centralnych (ministerstw), administracji samorządowej (urzędy marszałkowskie) związanych z planowaniem, zlecaniem i nadzorowaniem zarówno badań ewaluacyjnych jak również dotyczących rozwoju regionalnego.
Studia opierają się na wykładach i towarzyszących im ćwiczeniach praktycznych. W doborze tematów i wykładowców uwzględniono różne punkty widzenia, podejścia, szkoły. Dzięki temu uczestnicy studiów zapoznają się, zrozumieją i przetestują różne perspektywy - ich możliwości i ograniczenia.
Zespół prowadzący zajęcia (zarówno wykłady jak i warsztaty) składa się z międzynarodowych i krajowych ekspertów, reprezentujących środowisko akademickie, prywatne instytucje badawcze i doradcze, a także pracowników administracji publicznej.
Zobacz także:
Program studiów 