Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Miejsce

zdjęcie wrocławia stock royalty free

Wrocław, stolica województwa dolnośląskiego, to czwarte największe miasto w Polsce. Miasto usytuowane jest na Nizinie Śląskiej po obu stronach Odry. Ze względu na swoje wyjątkowe położenie bywa nazywane miastem 12 wysp i 112 mostów. Przyjeżdzającym turystom Wrocław oferuje bogate zaplecze kulturalne; w roku 2016 miasto pełniło rolę europejskiej stolicy kultury. Jest zielonym miastem przyjaznym mieszkańcom i turystom. Liczne parki, niezwykłe bulwary nadodrzańskie czy położony na Ostrowie Tumskim Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego pozwalają oderwać się od miejskiej wrzawy.

Tym którzy chcieliby lepiej poznać miasto, polecamy zajrzeć na BIP Urzędu Miejskiego Wrocławia, gdzie znajdują się podstawowe informacje o możliwościach jakie miasto oferuje odwiedzającym: http://bip.um.wroc.pl/artykul/638/23235/atrakcje-turystyczne-wroclawia

Konferencja odbędzie się w hotelu Mercure mieszczącym się przy placu Dominikańskim 1 we Wrocławiu. Kliknij tutaj, by przejść na stronę hotelu.

Poniżej znajdziesz mapę, na której zaznaczono najważniejsze punkty związane z konferencją.

Dojazd

Do Wrocławia najwygodniej dojechać jest koleją. Hotel Mercure, w którym odbędzie się konferencja jest położony ok. 10 minut pieszo od Dworca Głównego, przy placu Dominikańskim.

Wrocław dysponuje lotniskiem, położonym w granicach miasta. Port lotniczy Wrocław-Starachowice skomunikowany jest z centrum miasta autobusem miejskim nr 106. Przejazd z lotniska na dworzec PKP zajmuje około 40 minut.

Noclegi

Organizatorzy nie zapewniają noclegów uczestnikom konferencji. 

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.

 

Kontakt do organizatorów: ewaluacja@mr.gov.pl