Trwa ładowanie...

 

Trwa zapisywanie na newsletter...

Szanowni Państwo!

Zapraszamy do udziału w XIV Międzynarodowej Konferencji Ewaluacyjnej online w dniach 27-28 maja 2021 r. Rejestracja odbywa się w oparciu o poniższy formularz.

Po wypełnieniu formularza otrzymają Państwo wiadomość z potwierdzeniem rejestracji na podany adres mailowy. Na tydzień przed planowanym wydarzeniem otrzymają Państwo bezpośredni link umożliwiający udział w konferencji.  W przypadku braku takiej wiadomości prosimy o sprawdzenie folderu SPAM lub kontakt z Krajową Jednostką Ewaluacji na adres mailowy: ewaluacja@mfipr.gov.pl

Rejestracja zostanie zamknięta 10 maja 2021 roku. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Uprzejmie informujemy, że przebieg konferencji będzie nagrywany – przesłanie poniższego formularza rejestracyjnego oznacza wyrażenie zgody na upublicznienie wizerunku w ramach późniejszej publikacji nagrań.

Więcej informacji w zakładce „RODO”.

* odpowiedzi wymagane

XIV Międzynarodowa Konferencja Ewaluacyjna - rejestracja

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie podanym w niniejszym formularzu oraz danych osobowych gromadzonych w związku z i w celu przesyłania treści, wymiany informacji oraz obsługi korespondencji. Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informujemy, że:

Administratorem danych jest Minister Finansów, Funduszy i Polityki Regionalnej z siedzibą w Warszawie, ul. Wspólna 2/4 (www.gov.pl/web/fundusze-regiony/dane-kontaktowe). Kontakt do Inspektora Ochrony Danych (IOD) IOD@mfipr.gov.pl.

Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Dane osobowe mogą zostać ujawnione właściwym organom, upoważnionym zgodnie z obowiązującym prawem. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, a osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu odwołania zgody.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie. Osobie, która wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych przysługuje prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.

Zapoznałem/łam się z Polityką Prywatności i akceptuję ją. Moje dane osobowe przekazywane są przeze mnie dobrowolnie. Zostałem/łam poinformowany/na o przysługującym mi prawie dostępu do treści moich danych oraz ich poprawiania.

7+8=